in

A infipt-o ca Robert Carlos! VIDEO spectaculos cu o lovitura libera din Anglia

Sigur tii minte golul asta genial al lui Roberto Carlos, din lovitura libera. Nu ca ar fi singurul, dar este unul reprezentativ pentru legenda Braziliei.

In Anglia, tocmai s-a marcat un gol fabulos din lovitura libera, asa cum a facut si Roberto Carlos. Fotbalistul lui Oldham Athletic, Daniel Lucas Rowe a infipt-o ca brazilianul in League 2. Probabil este cel mai important moment din cariera sa pana acum.

Daniel Lucas Rowe a marcat in minutul 32, in deplasare la Exeter City. Acesta a fost si golul victoriei, cum altfel. Oldham a castigat cu 2-1.

Scris de Ultima Faza

Cristiano Ronaldo a marcat mai multe goluri in 2020 decat toata echipa lui Dinamo!

DEZASTRU pentru Barcelona! Verdict dur primit de Pique dupa accidentarea din derby-ul cu Atletico