in

Ce i-a strigat Cristiano lui Szczesny inainte ca Ibra sa bata penalty-ul si reactia suedezului dupa gol!

Milan – Juventus a fost un meci spectaculos cu o incredibila rastunare de situatie. Desi la pauza era 0-0, meciul s-a terminat 4-2 pentru Milan.

La 0-2, “diavolii rosii” au primit sansa de a reveni in meci printr-un penalty, in minutul 62. Inainte ca Zlatan sa bata lovitura de pedeapsa, Cristiano Ronaldo a incercat sa-l intimideze pe suedez, urland la Szczesny: “Il cunosti, apara!

Zlatan nu a fost impresionat si a marcat fara emotii. Dupa ce a inscris, Ibra s-a intors catre portughez si i-a ras in fata.

Ultima data cand Juventus a primit 4 goluri s-a intamplat in 2017, in finala Ligii Campionilor, cu Real Madrid, atunci cand Ronaldo marca pentru fosta sa echipa impotriva actualei echipe a portughezului.